Transplanner - Kontenery sprzedaż, wynajem, transport. Doradzimy kompleksowo, cała Polska.
kontenery transplanner magazynowe

Doradzamy w wyborze!
Skontaktuj się z nami

58 355 60 19

kontener@transplanner.pl


Transplanner sp.z o.o.

ul. Pszenna 112A
80-297 Banino
NIP 5892013031
Regon 222032761

tel.: +48 58 355 60 19
e-mail biuro@transplanner.pl

Sprzedaż kontenerów

Łukasz Golański

 

Container Sales Manager
Dyrektor Handlowy
l.golanski@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
gg 50546654
Skype lgolanski.transplanner
Tel. 607 692 609

Joanna Golańska


Sales Team Leader
Sprzedaż Kontenerów
j.golanska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
skype TPL Joanna Golańska
tel. 693 090 891

Dorota Mielewczyk

 

Sales Specialist
Sprzedaż Kontenerów
d.mielewczyk@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype dmielewczyk
Tel. 665 224 344

 

Eugeniusz Belly

 

Junior Container Sales Specialist
Sprzedaż i Wynajem Kontenerów
Białoruś, Rosja, Ukraina
y.belly@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype ybelly.transplanner
Tel. 509 610 022

 

Magdalena Bielawa


Junior Container Sales Specialist
Sprzedaż Kontenerów
m.bielawa@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype mbielawa.transplanner
Tel. 667 770 707

 

Justyna Plichta


Container Rent Specialist
Wynajem kontenerów
j.plichta@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype jplichta.transplanner
Tel. 665 556 505

 

Agnieszka Bednarska

 

Container Rent Specialist
Wynajem Kontenerów
a.bednarska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype abednarska.transplanner
Tel. 609 991 708

 

Magdalena Rakowska

 

Junior Container Rent Specialist
Wynajem Kontenerów
m.rakowska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype mrakowska.transplanner
Tel. 518 148 883

 

Leszek Plewako

 

Junior Container Rent Specialist
Wynajem Kontenerów
l.plewako@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype lplewako.transplanner
Tel. 518 182 735

 

Natalia Padoł

 

Administration Specialist
Obsługa Administracyjna Działu Handlowego
n.padol@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype npadol.transplanner
Tel. 665 220 880

   

 

Transport

Marcin Pajura

 

Business Development Manager
Obsługa Transportu Kontenerów Chłodniczych
m.pajura@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype mpajura.transplanner
Tel. 695 550 135

 

 

Kamila Broner

 

Transport Manager
Obsługa Transportu Kontenerów w Exporcie
k.broner@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 19279199
Skype kbroner.transplanner
Tel. 697 251 402

Irena Konopczyńska

 

Transport Manager
Obsługa Transportu Kontenerów w Exporcie
i.konopczynska@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 4920948
Skype ikonopczynska.transplanner
Tel. 783 667 000

 

 

Marlena Szymańska

 

Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów w Imporcie
m.szymanska@transplanner.pl
p
lan@transplanner.pl
gg 6663795
Skype mszymanska.transplanner
Tel. 665 150 775

 

Paweł Dąbkowski

 

Junior Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów w Imporcie
p.dabkowski@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 55377718
Skype pdabkowski.transplanner
Tel. 697 251 115

 

Krzysztof Okrój

 

International Transport Specialist
Obsługa Transportu Międzynarodowego
k.okroj@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kokroj.transplanner
Tel. 609 533 366

 

Katarzyna von Mach

 

Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów Chłodniczych
k.vonmach@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kvonmach.transplanner
Tel. 665 656 456

 

Maciej Lehmann

Transport Specialist
m.lehmann@transplanner.pl
Skype mlehman.transplanner
Tel. 667 774 709

 

Monika Bronk

Junior Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów w Imporcie
m.bronk@transplanner.pl
skype mbronk.transplanner

 

Administracja

Natalia Majewska

 

Administration Specialist
Rozliczenia Działu Transportu
n.majewska@transplanner.pl
p
plan@transplanner.pl
Skype nmajewska.transplanner
Tel. 58 355 60 19

 

 

Emilia Różalska

 

Administration Specialist
Obsługa korespondencji
e.rozalska@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 50125130
Skype erozalska.transplanner
Tel. 58 355 60 19

Aleksandra Lachs


Financial Controller
a.lachs@transplanner.pl
Skype alachs@transplanner
Tel. 607 933 605

 

 

 

Dział techniczny

Andrzej Bieszk

 

Maintenance Coordinator
Kierownik Hali
kontener@transplanner.pl
Tel.58 355 60 19

Daniel Waleczkowski

 

Technical Manager
Kierownik Remontu Kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

Szymon Grzechnik

 

Project Manager
Kierownik Projektu
s.grzechnik@transplanner.pl
Tel. 669 772 207

 

Roman Bieszk

 

Technical Specialist
Elektryk
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

 

 

Tomasz Świderski

 

Quality Inspector
t.swiderski@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype tswiderski.transplanner
Tel. 697 251 240

 

Piotr Stefanowski

 

Technical Specialist
Montaż kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

 

 

Jarek Wróblewski

 

Technical Specialist
Montaż kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

 

Łukasz Wiśniewski

 

Technical Specialist
Montaż kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

 

 

Zarząd

Andrzej Bieszk

 

Chief Executive Officer
Prezes Zarządu
a.bieszk@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype abieszk.transplanner
Tel. +48 58 355 60 19