Transplanner - Kontenery sprzedaż, wynajem, transport. Doradzimy kompleksowo, cała Polska.
kontenery transplanner magazynowe

Doradzamy w wyborze!
Skontaktuj się z nami

58 355 60 19

kontener@transplanner.pl


Kontakt

Transplanner sp.z o.o.

ul. Pszenna 112A
80-297 Banino
NIP 5892013031
Regon 222032761

tel.: +48 58 355 60 19
e-mail biuro@transplanner.pl

Sprzedaż kontenerów

Magdalena Bielawa

Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedaż kontenerów

m.bielawa@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype mbielawa.transplanner
667 770 707

Justyna Adamska

Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedaż kontenerów

j.adamska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype jadamska.transplanner
509 610 022


 

Anna Labuda

Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedaż kontenerów

a.labuda@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype alabuda.transplanner
885 440 425

 

 

Wynajem kontenerów

Justyna Plichta

Dyrektor ds. wynajmu
Wynajem kontenerów

j.plichta@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype jplichta.transplanner
665 556 505


 

Agnieszka Bednarska

Specjalista ds. wynajmu
Wynajem Kontenerów

a.bednarska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype abednarska.transplanner
609 991 708

 

 

Magdalena Rakowska

Specjalista ds. wynajmu
Wynajem Kontenerów

m.rakowska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype mrakowska.transplanner
518 148 883

DEPOT / SPRZEDAŻ / WYNAJEM KONTENERÓW WARSZAWA

Marcin Obrał

Kierownik depotu Warszawa
Sprzedaż/wynajem kontenerów

m.obral@transplanner.pl
depot.warszawa@transplanner.pl
Skype mobral.transplanner
885 440 424

Adam Olczak

Specjalista ds. wynajmu
Sprzedaż/wynajem kontenerów

a.olczak@transplanner.pl
depot.warszawa@transplanner.pl
Skype aolczyk.transplanner
885 440 426

TRANSPORT

Marcin Pajura

Menadżer ds. rozwoju transportu
Obsługa Transportu


m.pajura@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype mpajura.transplanner
695 550 135

Krzysztof Okrój

Menadżer ds. rozwoju transportu międzynarodowego
Obsługa Transportu

k.okroj@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kokroj.transplanner
609 533 366

Irena Konopczyńska

Menadżer ds. transportu
Obsługa Transportu


i.konopczynska@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype ikonopczynska.transplanner
783 667 000

Kamila Broner

Menadżer ds. transportu
Obsługa Transportu


k.broner@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kbroner.transplanner
697 251 402

Marlena Szymańska

Menadżer ds. transportu
Obsługa Transportu


m.szymanska@transplanner.pl
p
lan@transplanner.pl
Skype mszymanska.transplanner
665 150 775

 

Katarzyna von Mach 

Menadżer ds. transportu
Obsługa Transportu

k.vonmach@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kvonmach.transplanner
665 656 456

Paweł Dąbkowski

Specjalista ds. transportu
Obsługa Transportu

p.dabkowski@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype pdabkowski.transplanner
697 251 115

Maciej Lehmann

Specjalista ds. transportu
Obsługa Transportu

m.lehmann@transplanner.pl
Skype mlehman.transplanner
667 774 709

Emilia Różalska

Specjalista ds. transportu
Obsługa Transportu

e.rozalska@transplanner.pl
skype erozalska.transplanner
693 090 891

Dział techniczny

Marzena Dąbrowska

Kosztorysant / projektant
Dział techniczny

m.dabrowska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl

Skype mdabrowska.transplanner
885 440 427

Grażyna Stefanowska

Koordynator produkcji
Dział techniczny

g.stefanowska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl

Skype gstefanowska.transplanner

Żaneta Gruba-Rezmer

Koordynator depotu Gdańsk
Dział techniczny

z.gruba-rezmer@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl

Skype zgruba-rezmer.transplanner
669 772 207

Tomasz Świderski

Zaopatrzenie / reklamacje
Dział techniczny

t.swiderski@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype tswiderski.transplanner
697 251 240

Dział wsparcie sprzedaży / wynajmu

Marcin Kolera

Specjalista ds. administracji
Dział wsparcia

m.kolera@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl

Skype mkolera.transplanner
665 220 880

Anita Grzesik

Specjalista ds. administracji
Dział wsparcia

a.grzesik@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl

Skype agrzesik.transplanner
665 224 344

Małgorzata Rozenkiewicz

Specjalista ds. administracji
Dział wsparcia

m.rozenkiewicz@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl

Skype mrozenkiewicz.transplanner
58 355 60 19

Administracja

Katarzyna Kasperek

Specjalista ds. administracji

k.kasperek@transplanner.pl
Skype kkasperek.transplanner
58 335 60 19

Natalia Majewska

Administration Specialist

n.majewska@transplanner.pl
Skype nmajewska.transplanner
58 355 60 19

 

Barbara Burka

Specjalista ds. administracji

b.burka@transplanner.pl
Skype bburka.transplanner
58 335 60 19

Ksiegowość

Halina Ceynowa

Głowna księgowa

h.ceynowa@transplanner.pl
Skype kkasperek.transplanner
518 182 735

Agnieszka Pupacz

Księgowa

a.pupacz@transplanner.pl
Skype apupacz.transplanner
58 355 60 19

 

Alicja Knapik

Księgowa

a.knapik@transplanner.pl
Skype aknapik.transplanner
58 335 60 19

Windykacja / płatności

Joanna Gawryszewska

Specjalista ds. płatności i windykacji

j.gawryszewska@transplanner.pl
Skype jgawryszewska.transplanner
667 372 370

Kontrolling

Aleksandra Lachs

Kontroler finansowy

a.lachs@transplanner.pl
Skype alachs.transplanner
607 933 605

Zarząd

Andrzej Bieszk

Prezes zarzadu

a.bieszk@transplanner.pl
Skype abieszk.transplanner

 

Transplanner sp. z o.o.
ul. Pszenna 112A
80-297 Banino
e-mail biuro@transplanner.pl
tel.: +48 58 355 60 19
fax: +48 58 355 60 19
NIP 5892013031
REGON 222032761
KRS 0000498375